26. Festiwal Piosenki Angielskiej „Face The Music”
- w kat. młodszej II Aleksandra Brzuszkiewicz,
- w kat. starszej II m Agnieszka Letniowska
Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy„
- Kategoria 7-8 lat I m Zuzia Krechowiecka, III m Ariena Wiktorska
- Kategoria 9-10 lat III m Artur Droś, wyróżnienie Otylia Duraj
- Kategoria 11-12 lat I m Natalia Kubiak , II m Alicja Hordyj
Pokaż Talent
- I m Aleksandra Brzuszkiewicz
- II m w zespole Filip, Maja i Patrycja
- wyróżnienie Zuzia Krechowiecka
„Corda Cordi„ Brzeg
- kat. młodsza wyróżnienie Aleksandra Brzuszkiewicz
- kat. starsza III m Alicja Czajkowska
The Voice of Strzegom
- Justyna Sitarek otrzymała I miejsce
Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
- I miejsce zajęła Małgorzata Pietryniak
- II miejsce Agnieszka Letniowska
- III miejsce Ewelina Woźniak
Śpiewowisko 2019
- I miejsce Hania Błachut
- III miejsce Filip Bajron
- wyróżnienie Natalia Kubiak
Zaczarowany Mikrofon
- Karolina Bochen otrzymała I miejsce
19. Międzynarodowy Festiwal „Kalejdoskop Talentów„
- w kat. debiut wyróżnienie Zosia Krechowiecka i nagroda dla najmłodszego uczestnika
- w kat. mini 2m Zuzanna Krechowiecka, wyróżnienie Bartłomiej Kutyba
- w kat. midi 3m Filip Bajron, 3m Klaudia Kutyba, 2m Aurelia i 3m Alicja Hordyj
- w kat. senior wyróżnienie Ewelina Woźniak i Katarzyna Szulc
3m Alicja Czajkowska, 2m Ida Szebla, 1m Justyna Sitarek - w kat. zespoły starsze Farciary wyróżnienie
- w kat. zespoły młodsze 1 m Fama
„Rejs na Bergamuty„
- w kat. młodszej II miejsce otrzymał Bartek Kutyba
- w kat. starszej I m otrzymała Natalia Kubiak
Festiwal im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie
- Ida Szebla otrzymała wyróżnienie
Dolnośląska Nutka
- wyróżnienia: Hania Błachut, Mateusz Subocz, Agnieszka Letniowska.
XIII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej
- Klaudia Kutyba i Agnieszka Letniowska otrzymały tytuł Laureata
Intermuza 2019
- Bartek Kutyba otrzymał I miejsce
X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
- Grand Prix Jakub Wróbel
- I m Małgorzata Pietryniak
- I m Agnieszka Letniowska
- II m Maja Cędrowicz
- II m Maja Krawczyk
Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek Atrium 2019
- I m Artur Droś , III m Hania Błachut ,
- wyróżnienia Otylia Duraj i Bartek Kutyba
- w starszej kategorii : II m Natalia Kubiak , III m Maja Cędrowicz, III m Aurelia Duraj wyróżnienia Magda Gnyl i Klaudia Kutyba
- kat. zespoły II m Zespół FAMA
III Przegląd Kolęd i Pastorałek – Lądeckie Kolędowanie
- GRAND PRIX wyśpiewała Aleksandra Brzuszkiewicz
- kat. młodsi 2 m Filip Bajron , wyróżnienia Natalia Kubiak i Artur Droś
- Kat. starsza 1 m Aleksandra Brzuszkiewicz, 2 m Mateusz Subocz, 3 m Maja Krawczyk,
- wyróżnienia Alicja Czajkowska i Ida Szebla
- kat. zespól 1 m Cantare i 2 m FAMA
XI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „HEJ! KOLĘDA„
- w kat. soliści młodsi wyr. Artur Droś
- w kat. soliści starsi I m Ida Szebla , III m Justyna Sitarek
- w kat. zespoły I m FAMA
21.Festiwal Kolęd i Pastorałek w Nysie
- 3 m zajął zespół w składzie: Filip Bajron, Maja Smolińska, Patrycja Malinowska
- Wyróżnienie otrzymał Filip Bajron
V Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie
- Wyróżnienia specjalne dla Aleksandry Brzuszkiewicz i Aurelii Duraj
HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO
- Nagrody Specjalne dla Idy Szebli i Agnieszki Letniowskiej
Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie
- FAMA otrzymała I miejsce
XXVI Festiwal Poezji Śpiewanej „MIMOZA ”
- w kat. 7-10 lat I m Filip Bajron wyr. Róża Felusiak
- w kat. 11-12 lat I m Klaudia Kutyba wyr. Natalia Kubiak
- w kat. 13-15 lat I m Ewelina Woźniak , III m Justyna Sitarek i III m Zuzanna Złotnicka
- w kat. pow 16 lat III m Adam Chlebowski
„Nutka Poliglotka„
- Ida Szebla – wyróżnienie
„WIELCY NIEOBECNI„
- Maja Krawczyk otrzymała I miejsce
The Voice of Wroclove 2018
- Kasia Szulc wyróżnienie
XIX Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej
- Weronika Makowska otrzymała III miejsce
XIX Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Szczytniańska jesień„
- w I kat. I m Aleksandra Brzuszkiewicz, II m Hania Blachut, III m Artur Droś, wyr. Filip Bajron
- w Kat. II, III m Małgorzata Pietryniak
Ogólnopolski Festiwal „Przebój mami i taty„ w Sieradzu
- Bartek Kutyba – III miejsce
XXIV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej-finał wojewódzki
- kat. I
I m Alicja Hordyj
II m Filip Bajron
III m Paulinka Pawlaczek - kat. II
I m Tatiana Zawrotniak
II m Agnieszka Letniowska
Powiatowy Konkurs Piosenki „Piękna nasza Polska Cała„
- I kat
wyr. Karolina Budziak
II m Alicja Hordyj
I m Filip Bajron - II kat
wyr Maja Cędrowicz
II m Małgorzata Pietryniak
I m Agnieszka Letniowska
Ogólnopolski Festiwal „RYTM„ w Gliwicach
- Ida Szebla otrzymała I miejsce
XVII Festiwal Piosenki Angielskiej EYE
- w kat. 13-15 Ida Szebla otrzymała II miejsce
- w kat. 16-21 Kasia Szulc otrzymała wyróżnienie
IX Przeglądzie Piosenki Filmowej i Musicalowej we wrocławskim Klubie Anima
- wyróżnienie Agnieszka Letniowska
XXVII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej “Na szlaku”
Nagrody wyśpiewali :
Zespół FAMA i Hania Błachut
wyróżnienia :
Natalia Kubiak i Maja Smolińska
XXIV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
- Kat I
I miejsce – Alicja Hordyj
II miejsce – Filip Bajron
III miejsce – Maja Smolińska
III miejsce – Paulina Pawlaczek - Kat II
I miejsce zajęła – Tatiana Zawrotniak i
I miejsce zajęła – Agnieszka Letniowska
XX Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach
- wyróżnienie Alicja Czajkowska
XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Maryjnej „Ad Gloriam Deiparae” w Bochni
- Zespół FORTE wyśpiewał I miejsce w kategorii schole i zespoły
- I miejsce otrzymała Aleksandra Brzuszkiewicz
- III miejsce wyśpiewała Aurelia Duraj
X Ogólnopolski Festiwal Kwietnik 2018
- w kat.soliści do 9 lat 3 miejsce Bartek Kutyba
- w kat.soliści 10-12 lat wyróżnienie Duet Ola Brzuszkiewicz i Aurelia Duraj
- w kat.soliści 13-15 lat wyróżnienie Agnieszka Letniowska
- w kat.soliści 16-19 lat 2 miejsce Weronika Makowska
- w kat.zespół do 12 lat 3 miejsce FAMA
- w kat.zespół od 13 lat 1 miejsce FANTAZJA i 3 miejsce FORTE
Pływający Festiwal Piosenki Morskiej Wiatraczek 2018
- w kat. młodszej II m Bartłomiej Kutyba
- w kat. starszej III m Klaudia Kutyba
VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego
- I m Karolina Bochen
- II m Alicja Czajkowska
Międzynarodowy Konkurs Chorus Inside Summer we Włoszech
- I m Ida Szebla
IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Muzol 2018
- wyróżnienia Aleksandra Brzuszkiewicz i Alicja Hordyj
XII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Kluczborskie Trele
- wyróżnienie Katarzyna Szulc
39.Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2018
- Aplauz Uśmiechu Marlena Młyńska
- Złoty Aplauz Agnieszka Letniowska
- Srebrny Aplauz Zespół FORTE
- Brązowy Aplauz Zespół FAMA
- Brązowy Aplauz Zespół FANTAZJA
4 Festiwal Piosenki Dziecięcej Animka we Wrocławiu
- 1 m Marlenka Młyńska
- wyróżnienie Róża Felusiak
Międzynarodowy Festiwal Intermuza 2018 w Sosnowcu
- 3 m Marlenka Młyńska
XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki EKOPIOSENKA 2018
- I m Aleksandra Brzuszkiewicz
- II m Agnieszka Letniowska
- III m Natalia Kubiak
- Wyróżnienia: Bartłomiej Kutyba, Karolina Budziak, Otylia Duraj, Klaudia Kutyba, Alicja Hordyj i Mateusz Subocz
Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Tej historii bieg„ Legnica
- 1 m Hania Błachut,
- 1 m Agnieszka Letniowska,
- 2 m Zespół FAMA,
- 2 m Aurelia Duraj,
- wyróżnienia: Kalina Kusterska, Aleksandra Brzuszkiewicz, Bartłomiej Kutyba, Klaudia Kutyba
W poprzednich latach
XVII Festiwal Piosenki Angielskiej EYE
IX Przeglądzie Piosenki Filmowej i Musicalowej we wrocławskim Klubie Anima.
XXVII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej “Na szlaku”
XXIV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
Kat I
I miejsce – Alicja Hordyj
II miejsce – Filip Bajron
III miejsce – Maja Smolińska
III miejsce – Paulina Pawlaczek
Kat II
I miejsce zajęła – Tatiana Zawrotniak i
I miejsce zajęła – Agnieszka Letniowska
XX Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach
wyróżnienie Alicja Czajkowska
XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Maryjnej „Ad Gloriam Deiparae” w Bochni.
X Ogólnopolski Festiwal Kwietnik 2018
w kat.soliści do 9 lat 3 miejsce Bartek Kutyba
w kat.soliści 10-12 lat wyróżnienie Duet Ola Brzuszkiewicz i Aurelia Duraj
w kat.soliści 13-15 lat wyróżnienie Agnieszka Letniowska
w kat.soliści 16-19 lat 2 miejsce Weronika Makowska
w kat.zespół do 12 lat 3 miejsce FAMA
w kat.zespół od 13 lat 1 miejsce FANTAZJA i 3 miejsce FORTE
Pływający Festiwal Piosenki Morskiej Wiatraczek 2018
w kat. młodszej II m Bartłomiej Kutyba
w kat. starszej III m Klaudia Kutyba
VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego
I m Karolina Bochen
II m Alicja Czajkowska
Międzynarodowy Konkurs Chorus Inside Summer we Włoszech
I m Ida Szebla
IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Muzol 2018
wyróżnienia Aleksandra Brzuszkiewicz i Alicja Hordyj
XII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Kluczborskie Trele
wyróżnienie Katarzyna Szulc
39.Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2018
Aplauz Uśmiechu Marlena Młyńska
Złoty Aplauz Agnieszka Letniowska
Srebrny Aplauz Zespół FORTE
Brązowy Aplauz Zespół FAMA
Brązowy Aplauz Zespół FANTAZJA
XXVIII Festiwal Piosenki Dziecięcej „LEGNICA 2018”
W kategorii do lat 10 3m Filip Bajron
W kategorii 11-13 lat wyróżnienie Aleksandra Fijak
4 Festiwal Piosenki Dziecięcej Animka we Wrocławiu
- 1 m Marlenka Młyńska
- wyróżnienie Róża Felusiak
Międzynarodowy Młodzieżowy Jazzowy Konkurs „Magnolia” w Warszawie
- wyróżnienie Ida Szebla
Międzynarodowy Festiwal Intermuza 2018
- 3 m Marlenka Młyńska
Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Strzegom
w kat. klas 1-7
- 1 m Ala Hordyj
- 3 m Małgosia Pietryniak
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Legnica
1 m Hania Błachut, 1 m Agnieszka Letniowska, 2 m Zespół FAMA, 2 m Aurelia Duraj,
wyróżnienia: Kalina Kusterska, Aleksandra Brzuszkiewicz, Bartek Kutyba, Klaudia Kutyba
POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ
kat. klas 1-3
I m Artur Droś
III m Róża Felusiak
kat. klas 4-5
I m Alicja Hordyj
II m Natalia Kubiak
III m Klaudia Kutyba
wyróżnienia: Filip Bajron
Kat. klas 6-7
I m Agnieszka Letniowska
III m Jakub Wróbel
„Śpiewowisko 2018”
Ida Szebla Grand Prix Festiwalu
Kaliski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
- III m Justyna Sitarek
- wyróżnienie Ewelina Wożniak
I Ogólnopolski Festiwal „Dolnośląska Nutka”
III m Agnieszka Letniowska
wyróżnienia: Róża Felusiak, Aleksandra Brzuszkiewicz, Ida Szebla
Ogólnopolski Festiwal Rytm i Melodia w Radomiu
- wyróżnienie Alicja Hordyj
XV Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Talentów Wiosna
WOKAL ESTRADOWY MINI 7-9
II ARTUR DROŚ
III BARTOSZ KUTYBA
WOKAL ESTRADOWY MINI 10-11
III NATALIA KUBIAK
WYR. HANNA BŁACHUT
WOKAL ESTRADOWY MIDI 12
I ALEKSANDRA BRZUSZKIEWICZ
III KALINA KUSTERSKA
WOKAL ESTRADOWY MIDI 13-14/
I IDA SZEBLA
II EWELINA WOŹNIAK
WOKAL ESTRADOWY MAKSI 15-17
III NATALIA SKWAREK
WYR. ALICJA CZAJKOWSKA I JULIA DROS
ZESPÓŁ WOKALNY Młodszy
I m FAMA
ZESPÓŁ WOKALNY STARSZY
I M FANTAZJA
II Międzynarodowy Festiwal Piosenki „World Song” w Sosnowcu
- 1 m Ida Szebla
- 3 m Marlenka Młyńska
Festiwal Piosenki „Rejs na Bergamuty”w Łodzi
- 3 m Marlenka Młyńska
Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy 2018”
w kat. klas 4-6 wyróżnienia Aurelia Duraj i Alicja Hordyj
w kat. klas 1-2 – 1 m Marlenka Młyńska , 2 m Róża Felusiak i 3 m Bartuś Kutyba
w kat. klas 3-4 – 1 m Natalia Kubiak, 2 m Klaudia Kutyba
Festiwal Piosenek o Miłości „MINUTKA”
- 1 miejsce MARTYNA HOŁYŃSKA
- 3 miejsce KAROLINA BOCHEN
XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Niepokalanowie
- wyróżnienie Agnieszka Letniowska
XVIII Brzeski Przegląd Kolęd i Pastorałek 2018
w kat. młodszej – wyróżnienie Hania Błachut
w kat. starszej – I m Zespół FANTAZJA
X Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Komprachcicach
w I kat. I m Marlenka Młyńska i II m Karolinka Budziak
w II kat. III m Justynka Sitarek
2 Festiwal „Lądeckie Kolędowanie”
Grand Prix Duet Ala i Natalia
kat. młodsza 1 m Agnieszka Letniowska, 2 m Maja Cędrowicz, 2 m Natalia Kubiak
w kat. schole i zespoły 1 m Zespół Fantazja
w kat. starszych solistów 1 m Ewelina Woźniak, 2 m Natalia Skwarek, 3 m Alicja Czajkowska.
Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łagiewnikach
- Grand Prix Agnieszka Letniowska
- 3 m Maja Krawczyk
- wyróżnienie Ewelina Woźniak wyróżnienie
- 2 m Julia Droś
- wyróżnienie Martyna Hołyńska
XX Festiwal Kolęd i Pastorałek w Nysie
- I m Karolinka Budziak
- wyróżnienie Kalinka Kusterska
Festiwalu Kolęd Atrium 2018
1 m Karolina Wagnerowska
2 m Karolina Budziak i Otylia Duraj
3 m Natalia Kubiak
wyróżnienia : Klaudia Kutyba, Artur Droś, i Hania Błachut
1 m Zespół Fama
2 m Zespół Forte
1 m Agnieszka Letniowska
3 m Aurelia Duraj i Ola Brzusziewicz
wyróżnienia : Kalina Kusterska, Małgosia Pietryniak i Daria Skowrońska
Międzynarodowy Festiwal „Kluczborskie Trele”
- II m Artur Droś
Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Krakowie
- III m Kalina Kusterska
VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar
- II m Żaneta Dudka
Międzynarodowy Festiwal Piosenki INTERMUZA 2017
- III m Artur Droś
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”
- I m Aleksandra Brzuszkiewicz
V MIĘDZYNARODOWY MŁODZIEŻOWY KONKURS JAZZOWY “MAGNOLIA”
- II m Ida Szebla
22. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”
Finalistki Hania Błachut i Maria Izdebska
Ogólnopolski Festiwal Ekopiosenka 2017
w kat. zespoły
- wyróżnienie FANTAZJA
w kat. kl 1-3
- I m Karolina Budziak
- wyróżnienie Klaudia Kutyba
w kat, klas 4-6
- II m Mateu Subocz
- III m Aurelia Duraj
- wyr. Małgorzata Pietryniak
w kat. gimnazja i szkoły srednie
- III m Weronika Makowska
I Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów w Sycowie
- I m Patrycja Czyżewska
- II m Weronika Makowska
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej w Koszalinie
- II m Weronika Krystek
XV Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
w kat. klas 1-3
- II m wyśpiewała Klaudia Kutyba
w kat. klas 4-6
- wyróżnienia otrzymali: Aurelia Duraj i Mateusz Subocz
w kat. szkół średnich
- I m otrzymał Kacper Siekirka,
- II m Weronika Makowska
- III m Patrycja Czyżewska
Dolnośląski Festiwal Dzieciopiewy 2017
w kat. kl.0- 2
- 3 m zajęła Karolina Budziak
- wyróżnienia otrzymali Otylia Duraj i Bartek Kutyba
w kat. kl. 3-4
- 1 m Aurelia Duraj
- 2 m Ola Brzuszkiewicz
- wyróżnienia Klaudia Kutyba i Karolina Wagnerowska
w kat. kl. 5-6
- 1 m Ewelina Woźniak
- 2 m Małgorzata Pietryniak
- 3 m Ida Szebla
- wyróżnienia Agnieszka Letniowska i Mateusz Subocz
Międzynarodowy Festiwal Piosenki „World Song”
- wyróżnienie Aleksandra Brzuszkiewicz
XXV OFPO Wrocław
Kat. Klas 4-6:
- 1 miejsce Ewelina Woźniak
- 2 miejsce Agnieszka Letniowska
Kat. Gimnazjum
- 1 miejsce Katarzyna Szulc
Kateg. Zespół 4-6
- 1 miejsce Zespół FORTE
- 2 miejsce Ewelina Woźniak i Ida Szebla
XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Dozwolone do lat 19”
III m Klaudia Kutyba
XVII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Niepokalanów
- wyróżnienie Agnieszka Letniowska
- wyróznienie Mateusz Subocz
IX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Komprachcicach
w kategorii I (soliści – szkoła podstawowa)
- I miejsce Ida Szebla
- I miejsce Mateusz Subocz
- II miejsce Ewelina Woźniak
- III miejsce Karolinka Budziak
IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych
GRAND PRIX festiwalu wyśpiewała JAGODA RÓŻYCKA
Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek Atrium 2017
w kat I – do 10 Lat
- 1m Klaudia Kutyba,
- 3 m Karolina Budziak,
- 3 m Natalia Kubiak,
- wyróżnienia Hania Błachut i Bartek Kutyba.
w kat. zespoły
- 1 m FORTE
w kat.II 11-13 lat
- 1m Agnieszka Letniowska,
- 1m Małgorzata Pietryniak,
- 3 m Ida Szebla,
- wyróżnienia Mateusz Subocz i Jakub Wróbel
Ogólnopolski Festiwal „Piosenka jest dobra na zimę”
W KATEGORII 14-16 LAT:
- I miejsce zajął Kacper Siekirka
W KATEGORII powyżej 16 LAT:
- II miejsce zajęła Jagoda Różycka
- wyróżnienie otrzymał FARCIK
III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Pajęczno 2017
kat. zespoły
- I m Zespół Forte
kat.pow. 16 lat
- I m Weronika Krystek
- II m Patrycja Czyżewska
- III m Weronika Makowska
X Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc”
Kategoria klasy I-III:
- I miejsce Klaudia Kudyba
- II miejsce Karolina Budziak
- wyróżnienie Hanna Błachut
Kategoria klasy IV – VI:
- I miejsce Mateusz Subocz
- II miejsce Agnieszka Letniowska
- III miejsce Ewelina Woźniak