Takie rzeczy tylko w Gminnym Centrum Kultury w Żórawinie.
III Dolnośląski Konkurs Piosenki MELODYNA przechodzi do historii. 6 kategorii, blisko 100 uczestników, zacne i szalone jury : Jerzy Petersburski Jr, Damian Ukeje, Kamila Bakalarczyk i nasza rozśpiewana i roześmiana ekipa.
Kat. Klas 5-8
3 miejsce Julia Szczygieł
Wyróżnienia Aleksandra Walczuk
Kat. Zespoly 5- 8
1 miejsce Fantazja ( w składzie Mary, Pola, Ala, Ania, Mariola, Julka)
Kat. Szkół średnich
1 miejsce Natalia Kubiak
3 miejsce Paula Ciężka
Kat. Zespoly
1 miejsce Farcik (w składzie Ariena, Ala, Ola, Walentyna)
Bardzo dobre występy Karoliny Budziak, Ali Karwat, Marioli Butalewicz Anabell Syskowskiej i Poli Durlik.
Z taką ekipą to zawsze i wszędzie!!