„O Złotą Nutkę

W dniu dzisiejszym odbył się finał XXXII Dolnośląskiego Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę” w CK Muza w Lubiniu. W finale wystąpiły Alicja Karwat i Julia Szczygieł. Obydwie zaprezentowały się znakomicie.

Ala Karwat otrzymała wyróżnienie

Julia Szczygieł wyśpiewała 3 miejce

To duży sukces naszych młodych wokalistek.

Brawa i gratulacje !