Nasze najmłodsze słodziaki dzisiaj wystąpily podczas Festiwalu Szczytniańska Wiosna. Jedni debiutowali a inni szlifowali swoje umiejętności. ![]()
Sama słodycz ![]()
Brawa dla Hani C., Madzi, Zuzi, Ali, Neli i Hani Ć.
W kat. najmłodszej wszyscy zostali laureatem
W kat. 7-8 lat
1 m otrzymala Alicja Prokop
W kat. 9-10 lat
3 miejsce wyspiewala Hania Ćwikla
Gratulacje dziewczynki!!!
